panenka

Stahování filmu

Dobrý večer dnes jsem si stáhla film otevřela si Nero vypálila pak se mi u konce ukázalo že při stahování nastala chyba tak jsem dala ok.Ten vypálený film jsem si pustila a zjistila že na dvd je jen půlka filmu můžete mi poradit čím to může být popřípadě co dělat děkuji
Doplňuji:
Stáhla jsem film o velikosti 937,32MB vždy mě to šlo ale jak jsem si počítač dovezla z opravny tak mi toto začalo dělat.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

některé stahovače stahují soubor ve vláknech a inteligentně tak, že je soubor použitelný, tak zřejmě jste vypálila soubor, který není plně stažený.

Další odpovědi
Gray Trapper

Nepřehlédla jste třeba velikost filmu a nevypálila film větší než kolik toho pojme DVD?