Avatar uživatele
hubickova

Stahování do pc

Když si stahuju nějaké věci do noťasu,automaticky se mi to uloží na plochu.Jak mám docílit toho,aby se mi to uložilo třeba na flešku a nebo do předem určené složky.Dá se to nějak nastavit a jak a kde?Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kablik, peterd108 před 4099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Jaký program používáte na stahování? Používáte internetový prohlížeč – jaký? Mozilla Firefox, Internet explorer,Opera, …?
Nebo používáte vyloženě nějaký stahovač – jaký? Flashget, Download Accelerator Plus, FreerapidDownla­oder, jDownloader,…?

Jinak jukněte do nastavení, mělo by to tam být.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

kabliku, Bedy odpovídá o5 naprosto fundovaně, protože co prohlížeč a stahovač, to jiný způsob, jak zadat cílovou složku, takže pokud tu nemá být pojednání na 3 stránky A4, je třeba upřesnění od tazatelky, ČÍMŽE opravdu provádí to stahování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fyzik

Pokud stahujete v prohlížeči, pak vězte, že každý to má řešené trochu jinak – doporučuji Operu, ta to má řešené, co jsem koukal, asi nejlépe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kablik

neveřím že při stahování např. z uložto se stahovaný soubor automaticky uloží na plochu pokud důsledně udáš předem určenou složku, je zcela jedno jaký používáš prohlížeč, divím se že BEDY který vždy odpovídá zcela fundovaně tentokrát radil jaksi blablabla…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Já stahuji v IE 8 ( mám Win XP ) a tam se mne to zeptá, kam chci uložit. Předem mám připravené složky, jinak bych nic nenašla. V Opeře mi to nevyhovuje. 🙂

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek