Pokročilý

Stahování do pc

Když si stahuju nějaké věci do noťasu,automaticky se mi to uloží na plochu.Jak mám docílit toho,aby se mi to uložilo třeba na flešku a nebo do předem určené složky.Dá se to nějak nastavit a jak a kde?Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jaký program používáte na stahování? Používáte internetový prohlížeč - jaký? Mozilla Firefox, Internet explorer,Opera, ...?
Nebo používáte vyloženě nějaký stahovač - jaký? Flashget, Download Accelerator Plus, FreerapidDownlaoder, jDownloader,...?

Jinak jukněte do nastavení, mělo by to tam být.

Další odpovědi:

Stříbrný

kabliku, Bedy odpovídá o5 naprosto fundovaně, protože co prohlížeč a stahovač, to jiný způsob, jak zadat cílovou složku, takže pokud tu nemá být pojednání na 3 stránky A4, je třeba upřesnění od tazatelky, ČÍMŽE opravdu provádí to stahování.

Bronzový

Pokud stahujete v prohlížeči, pak vězte, že každý to má řešené trochu jinak - doporučuji Operu, ta to má řešené, co jsem koukal, asi nejlépe.

Bronzový

neveřím že při stahování např. z uložto se stahovaný soubor automaticky uloží na plochu pokud důsledně udáš předem určenou složku, je zcela jedno jaký používáš prohlížeč, divím se že BEDY který vždy odpovídá zcela fundovaně tentokrát radil jaksi blablabla...

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Já stahuji v IE 8 ( mám Win XP ) a tam se mne to zeptá, kam chci uložit. Předem mám připravené složky, jinak bych nic nenašla. V Opeře mi to nevyhovuje. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.