LEONEK

STAHOVÁNÍ DO MOBILU

NEMOHU STAHOVAT DO MOBILU FILMY,HRY ATD, NĚKTERÉ PÍSNIČKY ANO A TAK SE PTÁM CO POTŘEBUJI V MOBILU MÍT ZA APLIKACE ABYCH MOHL STAHOVAT VŠE PROSÍM O VAŠE RADY TEL.JE ANDROID SAMSUNG GT5570 PROSÍM O TYPY FREE DĚKUJI MOC L.

Odpovědi
koník.

Řešim to tak, že si filmy stáhnu na SD a pak si přehraju pomocí aplikace MX player, která je zdarma na google play a přehrává i avi soubory. hudbu taky taham na SD a pouštim jí v přehrávači co mam od výrobcxe nainstalovanej v telefonu. Taky mam Samsung galaxy mini. Hry taky z playe.kokni sem http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-s5570-galaxy-mini/poradna/