Stahování a vypalování DVD

Stáhnu si film z www.ulozto a chci si ho vypálit v Neru.Jenomže když si ten film chci označit,aby se vypálil,program Nero mi říká,že ho nenašel.Ale v pc je stažený,rozjede se,jen mi nechce jít do Nera na vypálení.jsem začátečník,vypaluji poprvé.Co s tím?

Odpovědi
Miroslavst

Nejprve zkus udělat toto:
Pusť si film a dej z nabídky soubor-uložit jako
Ulož ten film a tento soubor vypal na dvd.
Je možné, že máš jen v paměti ten film a ne jako soubor.
Pokud vymažeš historii, catche a další, je tam ten film stále?