panenka

stahování a dokončení

dobrý večer mám k vám prosbu při stahování filmu se mi objevuje v levo dole dokončeno na stránce se vyskytla chyba objevuje se mi to všude.při stahování filmu jsem chtěla dát otevřít složku a nejde mi na to kliknout jen na ukončit může mi tu někdo poradit co dělat v takovéto situaci.ještě chci doplnit po stahování mi tá tabulka správce souborů zmizí a nevím kde jí hledat a pak mi hned běží ověřování a pak media player

Odpovědi
silverf

Místo přímého stahování do media playeru bych navrhoval před zahájením stahování u odkazu použít pravé tlačítko myši a vybrat -uložit jako to Ti dá víc možností a budeš vědět kde soubor máš

Zuzka78

Při stahování musíte dát uložit, ne otevřít, potom se to stahuje do stažených souborů.