Avatar uživatele
panenka

stahování

dobrý večer mám chtěla bych se zde někoho zeptat jestli by mi mohl poradit včera jsem si stahla film stahlo se mi to do dočasná složka syn mě net omylem vypnul a tak ted nevím kde si ten film vyhledat.můžete mi prosím pomoci a poradit kde ty stahlé filmy najít?
prosím o přesný postup děkuji všem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
HerbiG

podle toho co mate za prohlizec…ale asi to najdete v nastrojich a tam je stahovani …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Ahoj, upřesni čím jsi to stáhla. Start, Nastavení, Ovládací panely, Možnosti složky, Zobrazení, Skrýt chráněné soubory operačního atd jako neskrýt. Zobrazovat skryté soubory a složky. OK.
Pak otevřít zástupce Tento počítač, jo?, Místní disk, ne?, Users, Název účtu pod kterým se přihlašuješ k pc, to nikdo nevíme, složka App, pak Local, jo, a tam vyber název prohlížeče kterým se to stahovalo. Já nevím, třeba Opera, Mozzila, u těchto hledat složky s názvem cache. Film v této paměti nemá žádný název, jen označení podobné opr0032Q. Seřadit podle velikosti. Největší soubor /800–1100Mb/ bude s největší pravděpodobností film. Ten přetáhnout na plochu. Přejmenovat a s koncovkou MP4, nebo AVI podle toho jak byl film na webu označen.
U IE je to jiné, tam dočasnou paměť zobrazíš snadno. Spustit Internet Explorer. Nástroje. Možnosti internetu. Historie procházení. Nastavení. Zobrazit soubory. Seřadit podle Typu. Tam se dá lehce najít. Ale u operačního systému Vista, narozdíl od XP je to ještě složitější, že se ani skryté soubory nechtějí zobrazit. Jsou líné. Takže celou složku AppData\Local\Mi­crosoft\Window­s\Temporary Internet Files je nutno Přidat do archivu… Pokud máš nainstalovaný Winrar, to je samozřejmost, tak druhé tl. myši a Přidat do archivu… Metoda komprese zvolit Bez komprese. OK. Pak jít ve stromu struktury složek výš, do AppData\Local\Mi­crosoft\Window­s\. Archiv rar si přesunout do jiné pohodlnější složky, třeba do Dokumenty či na plochu a tam archiv rar rozbalit. Poklepávat na už zobrazené složky a seřadit si soubory podle typu, a podle přípony a velikosti se dá dohledat ztracený film. Tohle je detektivní práce na půl hodinky ale aspoň se koukneš kde jsi všude byla, nebo byl syn.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AVATAR666

koukni se od Hist

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek