fandosaurus

Stahovanání aplikací do androidu v korejštině místo Aj…

Dobrý den, když si chci něco stáhnout z marketu tak se to stáhne v jakési Korejštině,činštině nebo co to je za roszsypanej čaj… ale jinak je tablet plně česky nevíte někdo jak to přenastavit ?? děkuju za odpověd

Odpovědi
Bedy

Máte tam i aplikaci Play nainstalovanou v české mutaci? Nebo stahujete pomocí internetového prohlížeče?
Ještě můžete zkusit stahovta z počítače. taky to jde. Pak stačí jen tablet připojit k počítači nebo vyndat paměťovku a tu připojit do počítače a zpět.

Ještě měnapadá – co to je vůbec za tablet? A je z oficiální český distribuce? Občas jsem se setkal s případy, kdy se to stahovalo v polštině, protože to byl nějaký dovoz z Polska…