Carolin

Stáhnutí aplikace BAV SE s mých 5 do mobilu

Mám v mobilu aktivovaný tarif BAV SE s mých 5 a chtěla bych vědět, jak do něj stáhnout stejnoujmenou APLIKACI, abych měla na displeji ikonky svých vyvolených..? Poradíte technikou nepolíbené? :) Díky!

Odpovědi
Lencis

Zavolej na bezplatnou linku operátora, určitě ti poradí nejlépe.. i vzhledem k typu mobilu.

T-Mobile, infolinka:
4603 ze sítě T-Mobile
603 603 603 z j­iných sítí v ČR
+420 603 603 603 ze zahraničí

Dandi

Pokud máš mobilní telefon právě zakoupený v T-mobile tak by tam tento program měl být již nainstalovaný, ale pokud máš telefon odjinud nebo starší tak to možné již není. Protože ne každý telefon to podporuje a už vůbec to nepodporují telefony jiných operátorů. Již jsem se na to také ptal a řekli mi to takhle…

Attack-design

přesně měla jsem to taky funguje to pouze u mobilů od t-mobile