franku

Stáhnul jsem hudbu ve WinRAR a pak vypálil na CD,ale přehrávač to nenačte.Nevíte proč?Kde jsem udělal chybu?

Doplňuji:
To musím rozbalit a vypálit samostatné skladby?

Nejlepší odpověď
tuCZek

no jestli jsi to vypálil zabalené …

No jasně. RAR rozbalíš a MP3 vypálíš. Klidně si je dej i do složky,ale rozbalené.

Další odpovědi
Itter

Některé přehráveče MP3 nepřečtou
(zvláštní párlet zpět bych řekl – jen některé přehrávače MP3 přečtou :D ten pokrok)

Musíš ve vypalovacím programu dát Vytvořit hudební CD – to by mělo vytvořit CD čitelné pro rádia.