kokoťenko

Stáhl jsem si counterstrike1.6

a Non-steam a nejde mi vyhledat server, co mam proto udělat aby to šlo vyhledat.
Doplňuji:
Stáhl jsem si to a potřebuji poradit, jak to hrát přes net,,je potřeba si k k tomu ještě něco stáhnout? Nějak si s tím nevím rady,,když tak pište na e-mail,,,díky moc

Odpovědi
simsalabim

Nevím přesně co ti poradit, ale musíš si k tomu stáhnout ještě patch…

Lamička

Souhlasím avšak patche je několik proto zkus volbu mapy krarou najdeš jednotlivě .. najdi si stránku uvedenou ve zdroji a najdi si mapu kterou chceš hrát a pak to zkopíruj to ip a ve hře to zadáš (to ip)C+V .. ale fakt sry zapoměl jsem kam to patří však ty na to přijdeš

Zdroj: http://www.non­steam.cz/