Stačilo 53 měsíců být členem těchto stránek ?

Já si osobně myslím, že ano. Přátelé i nepřátele, jsa ve střízlivém stavu, jsem se definitivně rozhodl tuto společnost nadobro opustit.
Když jsem tady začínal, byla radost psát nebo odpovídat na otázky, ale potom se tu našli jedinci, jako byl Dr.Axl a ocko, kteří některým dělali peklo na zemi. Samozřejmě že i já byl terčem jejich útoků, ale dokázal jsem se bránit, ovšem do doby než jsem obdržel první BAN. Kdo se o to postaral je snad zřejmé a protože se mi tu opravdu líbilo, zaregistroval jsem se pod různými nicky jako byl ladič, IQ tykve…, ale opět jsem byl zabanován. Po mé žádosti adminovi, abych mohl tady figurovat opět jako barbakan, mi bylo umožněno se vrátit, ale nemohl jsem sám nahlašovat mazání bez souhlasu admina. Což mi až tak nevadilo. Byl jsem spokojený s tím, že jsem dopomohl k tomu, aby Dr.Axl a ocko dostali BAN, ban, kterým se oba oháněli. Ale našli se další pokračovatelé jejich praktik, sice ne tak okatě, ale dá se rozpoznat o koho jde. Nebudu je jmenovat, ale vy starší členové určitě víte. To, že jsem byl platným členem je zřejmé z mého bodování po kterém jsem nelpěl a to nepočítám body, které mi zmizely. I já několikrát psal adminovi o nějaké to vylepšení stránek, ale on je malý pantáta. Je najatý slouha, který hlídá všemi proklínaný kodex. Aby se stránky zlepšily, museli by programátoři přiložit ruku k dílu a panu majiteli to je šum a fuk. Za dobu, řekněme jeden rok, odešla spousta dobrých lidí, někteří se vrátili pod jiným nickem, někteří nadobro ( Michal Koleso).

Jsem si zcela jistý, že tato otázka zmizne dříve, než někdo na ni bude reagovat, ale i tak jsem rád, že opouštím tuto skupinu ze vztyčenou hlavou.
Nyní napíši adminovi, aby mi zrušil účet. Mějte se krásně a vzpomínejte na nás, na odpadlíky, v tom lepším světle.

P.S. Co dnes vaříte k obědu ?

Nejlepší odpověď
zjentek

podle mě jsou to kecy ..tady by už měl bejt ten měřák návštěvnosti, aby tady bylo jasno úplně všem a zmizeli zbyteční a marní podporovatelé.
Jinak mám pravý vídeňský nefalšovaný knedliky s vejcem a okurkou :o

Další odpovědi
Drap

K obědu budou houby

led

„Stačilo 53 měsíců být členem těchto stránek ?“ záleží ako sa tu cítite.
Ja som tu len o 6 mesiacov viac a nesťažujem si, napriek niektorým neprispôsobivým spuluuživateľom.
odpoveď na P.S. „Co dnes vaříte k obědu ?“ dostanete určite aj na inej stránke, kde sme obaja registrovaní…
Doplňuji:
Dnes? Ja sa mám! dnes nevarím, varí manžel :D

anonym

Dělám fazolovou polévku (červenou) a guláš, hovězí – z kližky…
😉
A přeju dobrou chuť nejen dnes k obědu, kdyžtak se potkáme ´onde´…
Pěkný den,
mowla

Nazdar Bazar

Vždycky musí být nějaký perský kaz,v každém případě mně ti admini taky štvou.

Doplňuji:
Francouzské brambory

Nevíteto?

Asi si dám pizzu 🙂

anonym

Taky mně štve, že některé moje odpovědi byly mazány (a to jsem NIKDY NIKOHO NEURÁŽEL), ale překousl jsem to.
Nyní se asi taky odmlčím, ale ne z důvodů nechtěného, ale byl jsem nezaměstnaný a od pondělka jsem sehnal práci a nebudu doma a ani se nebudu mít kde a jak připojit na net.Takže se zde budu vyskytovat sporadicky.

Jinak k obědu byly třešňové knedlíky (třešně z mrazáku).

arygnoc

snáď sa ešte stretneme ;)

brambor zelí vepřo (knedlík neviem zohnať)

gagaga

barbakane, mejte se hezky ..
spolecnymi silami ( a bylo nas vic ..vy vite ), jsme zde " dokazali " i vic, nez odpovidat na otazky
ja uz se i na skole stavela proti sikane ..a bylo mi jedno, jestli stoji naproti jeden obr, nebo i vic ..
vzdycky jsem bojovala a bojuji za druhe
nikdy me nejde o vyhru..nebo prohru moji osobni

P.S. na snidano- obed jsem mela morske plody ( s casovym posunem ) ..ted jsem se vratila ..
ahojte !!

  • iv-

anonym

Lahny, píšeš nezaměstnaný? To by se za komunismu nestalo!

anonym

Správně, tam se fabriky o nás( teda o dělníky) přetahovaly.Každá fabrika nabízela fůru výhod pro dělníky (náborové příspěvky, byty, rekreace, při dožití 50ti a 60ti let finanční příspěvky, při narození dítěte buď finanční příspěvek dítěti nebo soupravičky, plíny atd. a tábory pro děti atd).Dneska když je vám přes padesát, tak vás firmy VYHODÍ, že jste opotřebovaný a pak už neseženete práci.
Joo, zlatí komunisti.

anonym

To, co píšeš, je pravda, ale ti, kterým bylo ubližováno, že, třeba nemohli do USA, dědečkovi vzali pole, na kterém by při soukromém obhospodařování zůstal mezi brázdami a další pitomci, kteří to slyšeli z doslechu, si myslí a dokonce i tvrdí, jak bylo špatně před listopadem. I já ztratil práci a těžce, velice těžce jsem to snášel. V tu chvíli bych i vraždil, ale překonal jsem to a vydržel. Pak se naskytla příležitost, kdy jsem se vrátil do podniku ze kterého mne vyhodili. No, nevyhodili, snižovali stavy, ale sralo mne, že parchanti, vyčuránci a lenoši tam zůstali do doby, než vedení pochopilo, kde udělalo chybu. Nyní jsem velice spokojený a po několika letech mi nabídli post, kdy se už tak fyzicky nenadřu a finančně jsem si značně polepšil. A víš kdo je mým přímým nadřízeným? Bývalý i současný komunista a ujišťuji te, že jsem v té partaji nebyl, nebudu, jen s nimi sympatizuji.