Maka88

Stačí studentská karta ČD na slevu v autobusu?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mi uznají slevu v autobusu studentskou kartou ČD nebo musím mít nějakou jinou od ČSAD? :) Díky za odpověd. :)

Odpovědi
anonym

A proč se nezeptáš přímo toho konkrétního dopravce???
:-O
Někteří přepravci uznávají ČD průkaz studenta, jiné ne – obecná metodika závazná pro všechny ČSAD (natož pro všechny autobusové přepravce) neexistuje.
Navíc – i kdyby někdo tady věděl o konkrétní situaci u konkrétního přepravce – nezmiňuješ, o jakého se jedná.