Rokio

Stačí sto korun za den na přežití na nízké úrovni?

100 korun na nižší životní úroveň

Nejlepší odpověď
jáára

v pohodě.

Další odpovědi
marci1

Záleží pro kolik lidí. Pro jednoho člověka, nekuřáka, abstinenta, nenáročného to stačí. 🙂

zzzzz

Já za den více určitě neprojím.
Ovšem na tom ostatním jako je bydlení, nafta, oblečení, kosmetika, zábava atd. utratím mnohem více.

Řekla bych, že za to žije docela dost lidí, ono dávky hmotné nouze nejsou na žádné vyskakování.

sesednizkola

50 kc balicek levneho tabaku, 5 korun papirky, 30 kc 2 litry vina v plastu a za 15 kc deset rohliku.proc ne

briketka10

Mě to stačí :)

talka

Mně to bohatě stačí.

MK44

Pokud nemusíš platit výpalný za flek pod mostem a někdo Ti daruje sakra teplej spacák …