johana 56

Stačí restartovat počítač?

Při psaní otázky proběhla automatická aktualizace.O­brazovka na pár vteřin zhasla.Nyní se mi řádky zobrazují dvakrát,prolí­nají se.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Když můžete psát sem na odpovědi, tak jste už problém vyřešil nebo píšete z jiného PC ?

Restart zkuste, když to nepomůže tak aktualizace ovládačů grafické karty

Další odpovědi
Hykam

Nejednodušší bude to vyzkoušet, pokud to nepomůže musíte hledat dál.
Když nepomůže restart, zkuste vrátit systém před instalaci aktualizace.
pokud se chyba bude dále zobrazovat může být chyba na základní desce nebo graf. kartě.

Já...

Reaguji na váš hlavní dotaz i na upřesněný dotaz: to je pro vás lepší psát dotaz „Stačí restartovat počítač?“ do řádků, které „se zobrazují dvakrát,prolí­nají se“?

Nebylo by lepší ten restart HNED zkusit, než to sem psát (zvlášť když to máte prolnuté…)?