Pokročilý

Stačí pro opravdový vztah tzv. vnitřní krása, anebo si lidi musí vonět?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ANO, pravdu má Antoine de Saint-Exupéry - vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné

Doplňuji:
"Utrhl jsem květinu zvadla mi. Chytil jsem motýla, zemřel. Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem." John Lennon
---

Považuji za důležitější vnitřní krásu.

Domnívám se, že naše srdce prostřednictvím duše nám chce sdělit, co je pro nás důležité, čím nás protějšek přitahuje. Gesto, úsměrv zašimrají u srdce,, radost se násobí,. Dalš maličkosti jsou začátkem něčeho velkého. I mlčení je výrazem citu... slova, jen slova, zveličování, mnohomluvnost někdy škodí ...

Takže přeskočí jiskra, ale odráží se to v našem vědomí, v naší duši. ... Neměli bychom se nechat ovlivnit vnější krásou, ale dělat to, co si přeje naše srdce.

Ja pravda, že vnější krása na rozdíl od té vnitřní, je často poplatná tělesné smyslnosti.

Další odpovědi:

Stříbrný

ANO, pravdu má Antoine de Saint-Exupéry - vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné

Doplňuji:
Naco by mi byl nějaký hezounek s jiskrou v oku, když je jinak úplně nepoužitelný?
Nepotřebuju, aby něco jiskřilo, jiskra dřív, nebo později dojiskří, zamilovanost přejde, zůstane láska, spolehlivost, úcta, věrnost atd...to je důležitější.
Dá se i jinak - jestli bude spolehlivý, moudrý, věrný, budu ho milovat a když člověk miluje, tak je jasný, že to jiskří

Bronzový

NE, příroda a pudy se nedají ošidit patetickými frázemi, jiskřit to musí

Doplňuji:
Je to však v citátu takto: "Co je DŮLEŽITÉ, je očím neviditelné" ! A to je prostý fakt :)

Chemie je chemie, četla jsem kdysi info o studii, že pokud se partneři snaží sebevíc, ale "nevoní si" navzájem, => ve vztahu/manželství to pak hůře funguje (nefunguje) a oni sami ani netuší proč vlastně...

Pokročilý

Doplňuji:
A čím jste starší tím víc vám dochází, že důležitější než vnitřní krása je správná genetická výbava toho pravého.. :-)

Bronzový

Přijde na to, o jaký vztah se jedná. Co vše zahrnuje. Musel byste popsat, co to je opravdový či neopravdový vztah. Jde-li o vztah zcela neerotický nebo vztah sice zamilovaný, ale bez fyzického sblížení, pak si vonět nemusíte. I když mám obavy, že když si budete příliš "smrdět", nebude fungovat ani ta duševní stránka a vnitřní krása se dost nadře, aby vás udržela v kontaktu - prostě chemie či biochemie je chtěnechtě naší podstatou. Pro uspokojení sexuálních tužeb si vonět musíte - bez toho to nepůjde. Ale pozor, i když si budete náramně vonět a naplníte přirozené sexuální potřeby až po okraj, neznamená to, že si zároveň musíte rozumět v jiných oblastech - příroda už je taková mrcha.

Doplňuji:
musejí si vonět,jinaj to nejde,tea vůně je musí přitahovat,orálek je důležitej při každý příležitosti i když nejsou zrovna umytí,je to příroda,
věř mi,znám to ted po letch z vůastní zkušenosti.

Doplňuji:
Pokud je ta laska Oboustrana tak ano.
ovšem Že není ke škodě vonět
:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.