e1232851@trb

Stačí na letišti v Istanbulu 1 h 10 min pro přestup z letadla z Prahy do letadla do Washingtonu?

Stačí na přestup z letadla z Prahy do Washingtonu na letišti v Istanbulu 1 h 10 min?
Turkish Airlines

Nejlepší odpověď
Agneta

Samozřejmě, neboť se jedná o kompletní nabídku té firmy (pro Keplera: tím šetří např. 5 až 7 tisíc).

Další odpovědi
Kepler

Nějak nerozumím otázce. To poletíš z Prahy do Washingtonu přes Istanbul?

Kepler

Agneta: aha, stejně mi to ale připadá absurdní. Prodlouží si cestování aspoň na dvojnásobek času a lítání je o rychlosti. Ale někomu to za těch pár tisíc asi stojí. O těch nervech a únavě nemluvě.

Agneta

Máš samozřejmě pravdu, a k tomu to je ještě neekologické. Ale jinak v Istanbulu jseš za hodinku…takže si tu cestu jen o 2 a půl hodiny prodloužíš. Lodí bys jel 4 dny…:D