Vendeta88

Stačí na Island spacák do –7 °C nebo je lepší vzít do –11 °C?

Odpovědi
gecco

Stačí mi do Česka triko a nebo je lepší košile???
:-OOO
________

  1. jak pro koho
  2. jak na co
  3. jak kdy
  4. co je to „do –7“??? – komfort, extrem???

Pravděpodobně nejedeš sám/a, že??*) – takže se zeptej toho, kdo ti to organizuje a kdo si tě ´bere na zodpovědnost…
___
*) – pokud ano, bůh buď milostiv tvé dušičce – to nepřežiješ…
_________
Já často spávám i v zimě ve spacáku do +3°C komfort, ale někdy si i mimo zimu beru do –10°C komfort…
😁

anonym

Asi bude nejspíše záležet v jakém ročním období tam pojedeš,jelikož na Islandu je počasí dosti proměnlivé.
Noční teploty bývají spíše nízké a dosti deštivo.
Jinak je tam nádherně.
Kemoška tam byla vloni a nemohla si vše vynachválit,vše jí vyšlo.
Mlhy z Avalonu…
Klip jsem jí udělal já,tím se nechlubím,jen na ukázku dávám
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5zBSt8fgNvU
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=po%C4%8Das%C3%AD+n­a+islandu+v+srpnu

Vendeta88

Gecco, zřejmě si velmi erudovaný, pokud dokážeš vyprodukovat takový rádoby chytrý příspěvek. Vsadím se, že jsi na Islandu byl nejmíň 10× a všechno víš nejlíp. Otázka byla směřovaná spíše lidem, kteří tam byli a vědí co obnáší spaní v srpnu v kempech ;) (jinak teploty byly myšleny do extrému, kdybys chtěl dál rejpat)

gecco

No jo – problém…
😁
Ani teď neuvádíš, kdy na Island jedeš/te, zda budete spát pod širákem, stanem a nebo v chatkách (původně nebyl zmíněn ani ten kemp – takže byly ´ve hře´ třeba i ubytovny nebo hostely)…
___
A rejpnu si ještě – " teploty byly myšleny do extrému" – asi ani nevíš, o čem píšeš… Tady si počti, co …komfort, extrem… v případě spacáku vlastně znamená – http://www.ha­nibal.cz/acade­my/poradna/ti­py-a-triky/225-pravda-o-spacacich-teplotni-urceni-teplotni-limity/
___
Vendeto88 – zřejmě jsi ještě větší trdlo, než se ze znění otázky původně zdálo – nejenomže nevíš, ale ani nevíš, co vlastně nevíš – a namísto upřesnění (případně dotazu) – brbleš…
😁
Jak už jsem psal – buď bůh milostiv tvé dušičce – a i tomu, kdo tě má ´na starost´…
😁

anonym

Asi tak…