Katusa

Stačí, když je u dávání pokuty za rychlost jeden policajt?

Nevím proč, ale měla jsem za to, že policajti chodí vždy a všude ve 2.

Nejlepší odpověď
151kbar151

Je to podle toho, kolik policajtů je k dispozici-takže stačí.

Další odpovědi
dědapetr

No on mohl vybírat jede a druhý mohl být opodál tak že jste si ho nemusela všimnout.Ale mohl být i sám.

mosoj

Pokud to bylo za rychlost tak někdo snad byl u radaru.

Michal Kole

Výpověď policisty, je u soudu stejně vážený důkaz jako třeba papírová fotografie s automatického radaru.

To že policista je pouze člověk se všemi lidskými chybami, bohužel zákon neřeší.

2 policisté chodí hlavně kvůli svojí bezpečnosti. Ono spoutat 100 kg těžkého pachatele, když jeden policista vážín 80 kg je obtížnější tak jeden policista jej přdrží a druhý mu nasadí klepeta.

venkovan

Dnes se někdy stane, že jeden policista umí jak číst, tak i psát a ještě k tomu počítat. Ale zpravidla chodí dva, aby si mohli napovídat co a jak. Takže jeden mluví, druhý píše a inkasují oba.