Staci 3 GB fup mobilnich dat na mesic na psani pres whatsapp, messenger a prohlizeni fb?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

3GB - pokud jde o text, by zabralo hodně slušnou ´knihovnu´ - na to ti to bude stačí ´nadmíru´...
Pokud jde o prohlížení FB - podle mne bude i na toto FUP dostatečný - nejsi-li naprostý maniak...
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

Ano. Ovšem jen pokud budeš stahovat pouze text. Proto nepoužívej webový prohlížeč - respektive si to musíš zařídit tak, aby se ti krom textu vůbec nic jiného nestahovalo. Obrázky, videa atd. U videa je ta potíž, že i jen stáhnutí otevření streamu - ne samotné přehrání - sebere klidně i 2 MB. Což na sociální síti znamená třeba i 40 MB - poněvadž tam je tuna médií. Proto bych se vykašlal na web a používal nějaký Desktopový program, který skutečně bude zpracovávat jen text. Já mám 4 GB FUP na měsíc a chybí mi 4 dny! Problém s textovými prohlížeči typu Lynx Elinx, W3M atp. je ten, že jejich podpora JS většinou neumožňuje užití chatu. A obrázky, videa, hudba, ... Zkrátka médií je plný internet - proto má definitivní odpověď zní: Primárně ne.

Bronzový

Přesně na tyhle účely mám 150mb internet v mobilu a ani to nevyplejtvám. Ale je fakt, že tam lezu tak obden. Pokud bys tam byl celej den, tak to bude horší. Ale tohle ti určitě bude stačit.

Stříbrný

Stačí. Pokud většině webů zakážete java script
(aby se zbytečně nenačítaly pohyblivé reklamy)
a povolíte jej jenom webům, na kterých se bez něj neobejdete.

S 3 GB FUP mi to občas vyjde i na stažení filmu,
jindy (cca 2 x do roka) limit vyčerpám o cca 3 dny dříve
(záleží na tom, kolik toho ten který měsíc stahuji).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.