Avatar uživatele
Tomík')

Staci 3 GB fup mobilnich dat na mesic na psani pres whatsapp, messenger a prohlizeni fb?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3298 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

3GB – pokud jde o text, by zabralo hodně slušnou ´knihovnu´ – na to ti to bude stačí ´nadmíru´…
Pokud jde o prohlížení FB – podle mne bude i na toto FUP dostatečný – nejsi-li naprostý maniak…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano. Ovšem jen pokud budeš stahovat pouze text. Proto nepoužívej webový prohlížeč – respektive si to musíš zařídit tak, aby se ti krom textu vůbec nic jiného nestahovalo. Obrázky, videa atd. U videa je ta potíž, že i jen stáhnutí otevření streamu – ne samotné přehrání – sebere klidně i 2 MB. Což na sociální síti znamená třeba i 40 MB – poněvadž tam je tuna médií. Proto bych se vykašlal na web a používal nějaký Desktopový program, který skutečně bude zpracovávat jen text. Já mám 4 GB FUP na měsíc a chybí mi 4 dny! Problém s textovými prohlížeči typu Lynx Elinx, W3M atp. je ten, že jejich podpora JS většinou neumožňuje užití chatu. A obrázky, videa, hudba, … Zkrátka médií je plný internet – proto má definitivní odpověď zní: Primárně ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nerevarin

Přesně na tyhle účely mám 150mb internet v mobilu a ani to nevyplejtvám. Ale je fakt, že tam lezu tak obden. Pokud bys tam byl celej den, tak to bude horší. Ale tohle ti určitě bude stačit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Stačí. Pokud většině webů zakážete java script
(aby se zbytečně nenačítaly pohyblivé reklamy)
a povolíte jej jenom webům, na kterých se bez něj neobejdete.

S 3 GB FUP mi to občas vyjde i na stažení filmu,
jindy (cca 2 x do roka) limit vyčerpám o cca 3 dny dříve
(záleží na tom, kolik toho ten který měsíc stahuji).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek