Srkáte u jídla, obzvlášť horkou polívku?

Doplňuji:
I já srkám, jinak bych si nepochutnal. 🙂

Nejlepší odpověď
arygnoc

nikdy.

za sŕkanie som v detsve toľkokrát dostal po paprči, že viem, že sa to nepatrí (aspoň v našich zemepisných šírkach, viem, že sú krajiny, kde je sŕkanie prejav spokojnosti s jedlom).

;-Q

Další odpovědi
Drap

Někdy taky. A ty ?

gecco

Srkání je krajně nespolečenské…

Takže – někdy jo…
😉

Löwe

Ne, tyhle pazvuky u jídla nesnesu, proto vždy jím sám c:

Nevíteto?

Jj, nemůžu si pomoct 🙂

dědapetr

Když jím doma tak si to odsrkám,mámrád horkou polévku a ve společnosti se tomu vyhnu,tam už ta polévka není tak teplá.

anonym

Doma se někdy přistihnu,když je moc horká ,ale jinak se tomu vyhýbám.

ivzez

Ne, nikdy nejím nic obzvlášť horkého …