Avatar uživatele
dalmatin

Srdce nebo rozum?

Už jste se někdy museli rozhodnout, jestli s někým budete z rozumu nebo s někým z lásky? Jak jste se zachovali nebo by jste si vybrali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3849 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Rozum ještě nemusí znamenat vypočítavost, jsou i jiné důvody a zamilovat se lze i naprosto nevhodně ( a neperspektivně ). Chce to určitý kompromis a kousek štěstíčka 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Když s někým chci být,tak proto,že chci,(srdce)ne proto,že má na kontě hafo peněz(rozum,nebo zlatokopka) .Takže mám vybráno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

láska alebo vypočítavosť?

ľahká voľba, láska vyhrala.
vypočítavosť mi totiž neprináša tie fajn pocity, ako láska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Abych se musela rozhodovat, jestli rozum nebo srdce, to se mi naštěstí nestalo. Volím vždy jen srdcem a vždy jsem chtěla být jen s tím člověkem, který mě bude mít rád a ne abych mu dělala jen jakýsi společenský doplněk. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Ve hře je asi vždy hodně pro a proti a když je to 50/50 tak vždy udělej to, co myslíš že je správné a co bude mít smysl, pak svého rozhodnutí zbytečně nelituj, nejde se rozhodnout vždy dobře/správně/vý­hodně ) také je dobré svůj problém/dilema více lidem. klady a zápory je třeba někdy dobré si sepsat na papír, hlava to nemusí pojmout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

dneska už to by bylo vzácné,aby bylo už i z jednoho z těch dvou..dneska přece na to nikdo nehraje prý..prý z přitažlivoti sexu a to jak se pohledově líbí,prý je to přežitek a totalitní režim ,jak bylo řečené..
tak takového člověka dneska vidět apoznat? kde takový člověk je? ,aby alespoň z jedné z těch možností existoval co by takto přemýšlel nad druhým člověkem?
myslím,že z obojího ne,když většinou není člověk,aby alepoň z jedné varianty posuzoval jiného člověka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andrílek

Ahoj,
lepší je rozum, než srdce. Když si někoho vezmete, jste hloupý tak si můžete vzít, někoho, kdo vás nemá rád a nechá vás, třeba ve věcech, které jsou důležité. Ale když jste chytrý, rozmyslíte si, kterou, která vás bude mýt ráda a co s váma bude řešit nutné věci. Ale, někdy je to naopak. Ale, někdy to nemusí být pravda. Protože, když jste chytří, ale něhoho nemilujete, může to bolet a to je potom horší, než chytrost. Tak plus, mínus.
Vysvětlivky:
Když někoho nemilujete a bolí to, znamená to, že člověk je hrozně smutný a myslí na to pořád a pořád, splní se mu to někdy, je snad nejšťastnější člověk na světě, v téhle chvíly. Snad je to tak.
Andrílek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek