dalmatin

Srdce nebo rozum?

Už jste se někdy museli rozhodnout, jestli s někým budete z rozumu nebo s někým z lásky? Jak jste se zachovali nebo by jste si vybrali?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Rozum ještě nemusí znamenat vypočítavost, jsou i jiné důvody a zamilovat se lze i naprosto nevhodně ( a neperspektivně ). Chce to určitý kompromis a kousek štěstíčka 🙂

Další odpovědi
iceT

Když s někým chci být,tak proto,že chci,(srdce)ne proto,že má na kontě hafo peněz(rozum,nebo zlatokopka) .Takže mám vybráno.

arygnoc

láska alebo vypočítavosť?

ľahká voľba, láska vyhrala.
vypočítavosť mi totiž neprináša tie fajn pocity, ako láska.

marci1

Abych se musela rozhodovat, jestli rozum nebo srdce, to se mi naštěstí nestalo. Volím vždy jen srdcem a vždy jsem chtěla být jen s tím člověkem, který mě bude mít rád a ne abych mu dělala jen jakýsi společenský doplněk. 🙂

postcd

Ve hře je asi vždy hodně pro a proti a když je to 50/50 tak vždy udělej to, co myslíš že je správné a co bude mít smysl, pak svého rozhodnutí zbytečně nelituj, nejde se rozhodnout vždy dobře/správně/vý­hodně ) také je dobré svůj problém/dilema více lidem. klady a zápory je třeba někdy dobré si sepsat na papír, hlava to nemusí pojmout.

klob1

dneska už to by bylo vzácné,aby bylo už i z jednoho z těch dvou..dneska přece na to nikdo nehraje prý..prý z přitažlivoti sexu a to jak se pohledově líbí,prý je to přežitek a totalitní režim ,jak bylo řečené..
tak takového člověka dneska vidět apoznat? kde takový člověk je? ,aby alespoň z jedné z těch možností existoval co by takto přemýšlel nad druhým člověkem?
myslím,že z obojího ne,když většinou není člověk,aby alepoň z jedné varianty posuzoval jiného člověka…

Andrílek

Ahoj,
lepší je rozum, než srdce. Když si někoho vezmete, jste hloupý tak si můžete vzít, někoho, kdo vás nemá rád a nechá vás, třeba ve věcech, které jsou důležité. Ale když jste chytrý, rozmyslíte si, kterou, která vás bude mýt ráda a co s váma bude řešit nutné věci. Ale, někdy je to naopak. Ale, někdy to nemusí být pravda. Protože, když jste chytří, ale něhoho nemilujete, může to bolet a to je potom horší, než chytrost. Tak plus, mínus.
Vysvětlivky:
Když někoho nemilujete a bolí to, znamená to, že člověk je hrozně smutný a myslí na to pořád a pořád, splní se mu to někdy, je snad nejšťastnější člověk na světě, v téhle chvíly. Snad je to tak.
Andrílek