C-system

SPZ do depozitu, platí se něco za vložení? Vím, že za vytáhnutí 100Kč

dekuji

Odpovědi
Alesh

Prý ne, alespoň to mi tvrdil člověk, co mi pojišťoval auto. Je to ale cca 3 roky zpátky, mohlo se to změnit.

ARIS

Pokud je sjednáno tzv. sezonní pojištění např. od března do řijna), není třeba dávat SPZ do depozitu. Autem(nebo motorkou) se jezdí jen v ty měsíce kdy je to pojištěno a v ostatní měsíce se nesmí jezdit (teda může, ale nesmí se zavinit škoda, jinak pojišťovna neplatí, ale pojištění je platné po celou dobu – celých 12 měsíců).

cukrar

při vložení se platí 100Kč, při vyzvednutí nic.
http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/spravni-poplatky/sazebnik-cast-2.aspx

pokud je ale prodloužení, o půl roku, platí se za zápis do techničáku 50Kč.