Spyware Terminátor nebo Spyware doctor

Který z těchto programů je lepší a spolehlivější k instalaci společně s AVG

Odpovědi
Hlada

Dávám přednost Spyware Terminátoru. Funguje spolehlivě, před smazáním šmejda vytvoří bod obnovy, nikdy mi nic nepoškodil a navíc je zadarmo.
Spouštím ho ale jen občas ručně, rezidentní štít mám spuštěný jen v AVG.

fortin

Databáze definic spyware nebo malware toho prvního programu se šíří z počítače do počítače. Něco jako p2p. Nezdá se mě to bezpečné.