Spyware terminator

Nainstaloval jsem tento program a nevím co mám potvrdit v nastavení urovně ochrany jestli ochrana proti spyvaru(rezidentní štít pro nepřetržitou ochranu spywaru) nebo ochrana proti spywaru a virům(rezidentní štít s integrovaným antivirem clam av pro zajištění stálé ochrany před spyware a viry..děkujíí

Odpovědi
anonym

záleží, jestli antivir v počítači máte, a nebo jestli ho nemáte.. pokud v počítači antivir máte, tak druhá možnost co jste tady psal, je naprosto zbytečná..