Pan XP

Spustím z boot v biosu instalaci XP a po chvíli mi to píše, že operace kvůli pevným diskům nebyla dokončena,kde to tkví?

Odpovědi
postblue

Pravděpodobnou příčinou bude to, že instalujete na SATA disk, se kterým XP neumí pracovat. Je potřeba vytvořit bootovací disketu s ovladači, případně ovladače integrovat přímo do instalace pomocí programu nLite, nebo v BIOSu přepnout SATA mód (pokud to jde). Osobně bych doporučoval přechod na modernější operační systém, který již netrpí podobnými problémy.