Forza1230CZ

Spustím přes tuhle grafickou kartu nějakou kvalitní novou hru?

spustím přes tady tu grafickou kartu AMD Radeon™ HD 6370M 1GB a nebo přes tuhle Intel HD Graphics 3000 nějakou kvalitní hru??

Odpovědi
McArthur

Grafiky Intel jsou určené do kanceláří a do notebooků a uvedená grafika AMD je také mobilní, takže z notebooku. Jejich výkon je proti herním grafikám slabý.

Pokud chcete hrát nejnovější hry, počítejte, že to není jen o grafické kartě, ale také o dostatku paměti RAM (optimum 8 GB), procesoru (min. Intel Core i5) a o zmíněné grafické kartě (min. nVidia GeForce GTX660 nebo AMD HD6790 a novější).

Quimby

Přes tu druhou ani náhodou, přes tu první nový hry těžkou, nějaký starší hry ano.
viz. http://www.no­tebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6370M.40970.0.html