cliwe

spustím notebook, chvíli /5, 10 min. nebo hodinu/ na něm pracuji a najednou v něm začne cvakatřb a zamrzne obrazovka.

čím to je?

Nejlepší odpověď
Hlada

Nejspíš odchází disk. Stáhněte si Everest, dejte zkontrolovat povrch, podívejte se do S.M.A.R.T., jestli tam nejsou nějaké zápisy o chybách. Podívejte se také na teploty. Zkuste, jestli se nekousne na poklep.

Další odpovědi
DavPle

…a doplňuji předchozí odpoveď: rychle si zazálohujte veškeré soubory. Pro výměnu disku doporučuji vyhledat specialistu. (např. na comfor.cz – udělají i to zálohování)