KarolínkaP

Sprhový gel a šampon v jednom

Dámy nebo pánové, to je jedno. Máte někdo zkušenosti se sprchovým gelem, co zároveň poslouží i jako šampon na vlasy? Když si s tímto přípravkem chci umýt vlasy, budou normální? Tím myslím třeba že nebudou šedivé, mastné..
Na obalu je psáno, že to neobsahuje mýdlo.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pokud to doporučuje výrobce ,tak je to tak.Vlasy budou normální dneska se to tak vyrábí běžně .

Další odpovědi
Ivetka303

S vlasy se rozhodně nic nestane. Já teda toto nepoužívám, ale vím, že pro chlapy je to ideální ;). Tak jako se používá sprcháč a kondicionér v jednom = nic moc ,ale dá se s tím vyžít. Já mám vše zvlášť, což je z hlediska místa dost nevýhodný, ale kvalitnější

Damiana

Pokud použijete sprchový šampon i na vlasy jen občas, nic se nestane. Ale počítejte s tǐm, že má jiné složení, než normální šampon. Některé druhy dost silně odmašťují pokožku, což může mít za následek lupy. Jiné zase obsahují tělové mléko nebo oleje a vlasy mohou být mastné. Ze stejného důvodu by se neměly používat ani na odličování. Pro muže s krátkým sestřihem jsou ale ideální. Mužská kůže má kyselejší pH a není tak citlivá na agresivnější složky, které „sprcháče“ obsahují