Avatar uživatele
KarolínkaP

Sprhový gel a šampon v jednom

Dámy nebo pánové, to je jedno. Máte někdo zkušenosti se sprchovým gelem, co zároveň poslouží i jako šampon na vlasy? Když si s tímto přípravkem chci umýt vlasy, budou normální? Tím myslím třeba že nebudou šedivé, mastné..
Na obalu je psáno, že to neobsahuje mýdlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4502 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Pokud to doporučuje výrobce ,tak je to tak.Vlasy budou normální dneska se to tak vyrábí běžně .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ivetka303

S vlasy se rozhodně nic nestane. Já teda toto nepoužívám, ale vím, že pro chlapy je to ideální ;). Tak jako se používá sprcháč a kondicionér v jednom = nic moc ,ale dá se s tím vyžít. Já mám vše zvlášť, což je z hlediska místa dost nevýhodný, ale kvalitnější

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Pokud použijete sprchový šampon i na vlasy jen občas, nic se nestane. Ale počítejte s tǐm, že má jiné složení, než normální šampon. Některé druhy dost silně odmašťují pokožku, což může mít za následek lupy. Jiné zase obsahují tělové mléko nebo oleje a vlasy mohou být mastné. Ze stejného důvodu by se neměly používat ani na odličování. Pro muže s krátkým sestřihem jsou ale ideální. Mužská kůže má kyselejší pH a není tak citlivá na agresivnější složky, které „sprcháče“ obsahují

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl