Sprchujete se ve škole po tělocviku? Jak vypadají školní sprchy (něco na způsob kasárenských)?

Nejlepší odpověď
Ella

Ne, za prvé protože do školy už nechodím a za druhé – tělocvik nám vždycky tak šťastně vycházel na odpoledku nebo poslední hodinu toho dne, takže jsem šla po těláku rovnou domů a osprchovala jsem se kdyžtak doma.
Na základce sprchy nebyly, na střední na stadionu sprcha taky nebyla, byli akorát v tělocvičně, protože to byla sportovní hala spolu s pingpongem, venkovním hřištěm na plážový volejbal, stěnou na lezení a posilovnou… tam bylo několik sprch v každé z devíti dlouhých šaten, oddělené od sebe a ke každé byl závěs, takže normální sprchy, ale jak jsme říkala, byla to poslední hodina, nikdo je nepoužíval…