dan1005ful1

Správná základová deska

Dobrý den mám zastaralou zák. desku která má DDR 2 já vím nevadí to ale můžu mít 8GB DDR 3 za cenu 4GB DDR 2 vybral jsem si tuto
Je to MSI Z87–45 http://www.al­za.cz/msi-z87-g45-gaming-d435436.htm
Jinak procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processot 5200+ 2693 MHZ
Grafika NVIDIA GeForce GTS 450
system: Windows 7 ultimate 32bit brzy budu kupovat 64bit
Předem děkuji.
Doplňuji:
Jakou byste mi doporučili?

Odpovědi
cochee

To máš celkem zmatečnou otázku. Nejdřív mluvíš o nějaké staré. Pak uvádíš jednu konkrétní novou. Dále vyjmenováváš jiný hardware a naposledy se ptáš: "Jakou (nejspíš asi tu základovku) byste mi doporučili? To se jako ptáš na ještě jinou desku než je ta, co jsi uvedl? Anebo jestli si máš nechat tu starou versus koupit tu novou?