Bronzový

Správná AURA

Věříte, že každý člověk má svou auru, kterou nějakým způsobem působí na ostatní?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Léčim se pomocí alternativní medicíny, tudíž vím, že pro správnou činnost našeho organizmu je důležitá optimálně silná aura a správná funkce čaker, jimiž proudí do těla energie. Důležité je, aby se energie v těle pohybovala. Dá se to naučit určitými meditačními pochody. Má-li člověk silnou auru, nic ho nerozhází a odolává tlaku druhých. Jestliže má málo energie, tedy i slabou auru, vznikají zdravotní i psychické problémy. S někým se cítíme dobře, protože nám dodává energii. Při jednáni s jiným člověkem máme nepříjemný pocit, protože nám energii ubírá.

Další odpovědi:

Zlatý

ano, jsem přesvědčen, že tomu tak je... tolik lidí naráz, kteří je vidí, by se přece neshodovalo a nevymýšlelo si. Než ale že by jí působil na ostatní... spíš odpovídá o charakteru a momentálním stavu jeho samého
Doplňuji:
*vypovídá...

Bronzový

Rozhodně ano,vždyt někdo vám připadá běžný,nezajímavý a k jinému vás táhnou oči a vůbec nezáleží třeba na oblečení apod.Cítíte se v jeho blízkosti lépe,protože je v něm enegie,kterou vnímáte.

Zlatý

Nevím zda je to aurou ale jsem schopen rychle poznat člověka který je v jádru agresivní nebo člověka který seděl v kriminále.Jinak jsem před lety měl v práci kolegu který na mne působil jako hrozný stresor.Byl to takový upír se kterým jsem se necítil vůbec dobře.

Zlatý

Já osobně si myslím že ano.

Bronzový

Já mám auru na okolní svět - říká se tomu indigo. Tato aura je podle odborníků jedna z nejhorších. Sám to můžu potvrdit. Stačí abych přišel do společnosti a po chvilce jsem neoblíbený a nemusím nic říkat. Jsem věčně naštvaný, náladový, sobecký prostě všechno špatné, ale na druhou stranu tento typ lidí (aury) má tendenci rychlého rozhodnutí, myšlení a vysoká inteligentnost lidí - tedy u sebe to jaksi nevidím - a silnou osobnost.

Zlatý

Věřím, že ano.
Ale viděla jsem ji okolo jiného člověka pouze jednou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.