Elk

Správce závěti.

Před týdnem nám zemřel manželky synovec a my jsme se to dozvěděli až z parte v práci, z čeho bylo zřejmé, že všechno vyřizovala jeho, ale i jeho rodičů rodinná přítelkyně z baráku, která měla od jeho bytu klíče, ale na parte nikdo z naší rodiny tam není zmíněný i když nikoho jiného neměl. Je možné, aby se s někým domluvila a doma sepsala fiktivní závěť, kde budou označeni za dědice oni a měli na závěti svědka bez notáře? Jak zjistit, kdo je správcem dědictví?

Nejlepší odpověď
tom004

Jediný,kdo může znát kvalitní a přesnou odpověď,je notář,který bude pozůstalost vyřizovat.