Gorouš

Spouštění Windows.

Mám problém se spouštěním WXP. Poměrně dlouho (oproti dřívějšku) se mi ukazují první 2 stránky hned po spuštění PC – myslím, že to jsou data počítače, BIOSu. Potom středně až dlouze se mi načítají XP (modré běžicí kostičky pod nadpisem). Po dokončení načtení se mi velmi krátce objeví nadpis Vítejte a jsem hned na ploše.
Nemám nějáký problém s BIOSem? Děkuji všem za každou odpověď! Dodám, jen že souborů po spuštění mám velmi málo a omezuji si je.

Nejlepší odpověď
rynek878

já bych promazal celý PC,hlavně dočasné soubory,defrag­mentace PC pomocí tohoto prográmku,nemusí se ani instalovat,start počítače je potom o hodně svižnější
link zde:

Zdroj: http://kessel­s.biz/JkDefrag/

Další odpovědi
Miroslavst

Možná je něco špatně nastaveno v:
start-ovládací panely-systém-upřesnit-spuštění a zotavení systému.
Koukni na to, jestli tam není třeba na výběr z více možností. Potom by to mohlo čekat než si vybereš.

led

treba si skontrolovať nastavenie operačného systému a biosu. Pri každom používaní a inštalovaní si Windows zapisuje informácie aj do registrov. Pri štarte si načitava registre, knižnice a ini-súbory. A až nakoniec z adresáru po spustení. Niekedy sú tam i zbytočné súbory a programy. Preto treba čistiť. napr. CCleaner

Zdroj: http://www.pi­riform.com/ccle­aner