Avatar uživatele
Krakis

Spouštění počítače

Ahoj,ví někdo,jak a kde nastavit spouštění jednotlivých procesů a programů po spuštění počítače? Jde to přímo ve Win nebo na to je nějaká utilita? Je mi jasné,že nejříve je třeba spustit OS a po té antivir,ale některé programy se snaží aktualizovat ještě před spuštěním antiviru.
Mám Win XP Professional,SP3
Doplňuji:
Kritiku klidně beru-nejsem všeuměl.Nechci nic vypínat ani ukončovat,jen seřadit za sebou,aby mi nic nelezlo na internet před zavedením antiviru.Jde mi jen o pořadí.A díky za zájem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3783 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

ASC AdvancedSystemCare ..ma tuto moznost .. ale jinak to jde primo windows ovladaci panely >> nastrij na konfiguraci systemu >> muzes zakazat napriklad sluzby …programy po spousteni …
take se daji sluzby zastavit ..ovladaci panely >>Nastroje pro spravu >>A budto sprava pocitace ..nebo primo ikona sluzby …nedoporucuji ti pouzivat ani jedno a to ani radu uzivatele beer nebot podle tohoto http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/46035 jsou pro tebe sluzby ..ulohy atd …Spanelska vesnice neber to jako kritiku… ale uz se mi nechce znova psat jak reinstalovat nebo instalovat Winows … radsi mam napis jaky mas PRESNE PROBLEM !!! je tady dost lidi kteri PC rozimeji pocinaje uzivatelem Bedy prez WWW… Arygnoc ..atd …takze jakej mas presne problem ?…toto se da resit pokud neco zastavis nebo neuvazene ukoncis muze dojit k padu Systemu …

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Já používám na čištění i Glary Utilities 4 (česky a zdarma) a tam tato možnost je. Vypnout, zpozdit, nezpožďovat.
Ale POZOR – tento prográmek v rukou méně zkušeného může způsobit kolaps PC, čištění proto provádím VÝLUČNĚ „1-klikovou údržbou“, což je zcela bezpečné, vyzkoušeno.
Případné další používání proto velmi pečlivě zvaž..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
blesk26

Do příkazového řádku napiš „msconfig“, to ti otevře okno, kde se dá nastavit spuštění počítače. Uvidíš tam jak služby, tak programy, které se automaticky spouští. Ty si pak můžeš podle potřeby zakázat/povolit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Jde to přes program Ccleaner

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=4.08­.4428&g[up]=Win

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

mas Firewall ten se spousti s windows tak… klid pokud ti ani to nestaci tak si nastav vysoke sifrovani v routru ten ma taky jakoze firewall…a nevim co by se ti melo dostat na internet …kdyby o tve data stal tak uz je ma …zase tak brutalne tezke to neni …:D

před 3783 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek