AShooter

Spouštění počítače

Po zapnutí počítače se mi ukáže normální úvodní okno s logem mého počítače a po této obrazovce mi naskočí černé okno s kde se začne něco načítat píše se tam „Client mac ADDR: 00 13 D3 A1 86 8C GUID (NĚJAKÉ ČÍSLO) A POD TÍM VŠÍM JE "DHCP“ a něco to po mě zřejmě chce. Vždy to zruším tlašítkem ESC. Nevíte někdo jak toto odstraním?

Odpovědi
anonym

Zak neruč ESC, ale potvrď, jinak to chce potvrdit MAC adresu (síťovou kartu).