Sportujete?

Nejlepší odpověď
quentos

Hraju ostatní sporty či více sportů

duševní sporty (scrabble, šachy)

Další odpovědi
tom004

Ne

NE.Kdysi jsem byl aktivní sportovec,a teď mi má tělesná schránka,ty úspěchy občas připomene. -))

Andělé

Jezdím na kole,na kolečkových botách

Jezdím s dětmi na kole a kolečkových bruslích,kolečkové boty nemáme.
Za sport považuju i túry,na které často a ráda chodím…s dětmi kratší,sama nebo se známýma delší…:-)

www

Hraju ostatní sporty či více sportů

Ano, téměř denně, za každého počasí a se vším nasazením !
Dokonce i můj lékař mně velmi důrazně doporučil, abych svoje aktivity značně omezil ☹
Moje sporty: málem klus do hospůdky a „po šichtě“ procházkou domů. Nevím, co se tomu doktorovi nelíbí 😁

salsa verde

Plavu

Sem tam si zajdu zaplavat.

baghira

Ne

Sice plavu a jezdím na kole, ale nepovažuju to za sport, nýbrž za zábavu. Sport je podle mě činnost zaměřená na výkon, a to já rozhodně nejsem.

dědapetr

Ne

věk a zdraví už mě to nedovoluje

arygnoc

Hraju ostatní sporty či více sportů

jistě.

hraji šachy, někdy i mariáš.

;)

Jikra

Ne

Syd

Ne

aramah

Plavu

DusanOrlik

Jezdím na kole,na kolečkových botách