Sportovní, nebo moderní gymnastika?

Pětiletá dcera byla na základě testů vybrána do oddílu moderní i sportovní gymnastiky (Brno).Trénovat má 2× týdně. Jí by s líbilo obojí, rozhodnutí je tedy na mně.Co máme vybrat? Děkuji

Nejlepší odpověď
panenka

Je to velmi těžké rozhodnout co by pro vaši dceru bylo vhodné já na vašém místě bych si s vaší dcerou promluvila pokud si myslíte že by zvládala oboji tak bych jí přihlásila do obou kroužků.Pokud si myslíte že by oba kroužky nestíhala tak bych jí to vysvětlila že oba kroužky mít nemůže a přihlásila bych jí jen do jednoho.

slavets

Já bych určitě vybrala sportovní. Je mi 15let a sportovní gymnastiku dělám od mala. Myslím si že moderní gymnastika je více obtížnějši. Ve sport, gymnastice jako závodím já v Team Gym se závodí v týmu po 3 disciplínách..Je to týmová práce a myslím si že se i v ní líp cvičí než v moderní kde bojuješ sám za sebe.
Můžete se tady podívat, to stejné se dělá ve sportovní gymnastice..;) Přeju hezký den
http://www.you­tube.com/watch?v=QVpmzJJ-nIM

slavets

prosím napište mi na e-mail jak jste se rozhodla..;) slavets@seznam.cz

A pokud vaše dcera by děala za gymnastiku brno morenda tak jen doporučuji;)