ten který je

Sportovní bunda s impregnací.

Máte někdo tip na nějaký prací prášek který zároven obsahuje impregnaci?Chci si vyprat sportovní nepromokavou bundu.Za případné vaše zkušenosti budu rád.Díky.
Doplňuji:
Já tu bundu kupoval také s pracím práškem,ale prášek došel a já zapoměl název.Zeptám se v obchodě.Díky.:-)

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já prášek kupovala přímo v obchodě s bundou. Poradí i jak prát atd. Teď si ale na název nevzpomenu… jestli je název tolik důležitý, zítra doplním
Doplňuji:
Tak jsem se přemohla a mrkla se hned:-) Doma mám NIKVAX, určený pro voděodolné materiály, speciálně pro Gore-tex, Sympatex a Permatex.

Další odpovědi
ReHu

O speciálním príšku nevím. Je dobré tyto prát v šetrném přípraku a program na jemné prádlo nebo ručně.
Prodává se i impregnace ve spreji.
Prací príček, který současně impregnuje asi nebude to pravé ořechové.
Přípravek by měl buď prát nebo impregnovat. Jinak může dráždit pokožku a také asi ucpe i ty prodyšné pidiotvory.

ten který je

Tak to je super.Moc děkuji.