kamila44444

SPORTKA – výhra

Vždy jak v televizích vykládají, že přibyl další milionář, tak myslíte že je to pravda? nebo si vymýšlí? Vyhrál tady někdo nad 100.000 kč? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
salsa verde

Posledně když jsem stála ve frontě na poště předemnou chlápek se sklonil k přepážce a zeptal se: dobrý, máte tady dost peněz? jdu si vybrat druhou ve sportce… a po chvíli odcházel s fakt pěkným balíkem 🙂 tak nevím jak ty první ale druhé se určitě vyhrávají.

Další odpovědi
Drap

Proč by si vymýšleli ? Ti výherci jsou reální lidé.

muhamed

a co losy? Parkrat jsem si je koupil a vyhral jsem maximalne tu castku za kterou jsem ho koupil

suaeda

V minulém režimu byly losy státní loterie. Jednou jsem zažil, že hlavní výhru 100 tisíc opravdu vyhrála jedna kolegyně z práce. U sporky jsem zatím zažil člověka s výhrou 3 eventuálně 4 čísel. Že by vyhrál někdo větší výhru zatím nevím. Připadá mi ale, že za bývalého režimu se ve sportce vyhrávaly menší výhry častěji. Dnes mi to připadá, že je hlavní důraz kladen na nejvyšší možný jackpot.

majklhanz

Ano stává se to, nedávno vyhrál nějaký chlap 300 táců v losech – http://1url.cz/OmyB

janvrana

Opravdu jsou to reální lidé, vyzkoušejte sportku http://www.spor­tka.org/