Avatar uživatele
nabubindes

SPORTKA – hazard, automaty, hraješ? Jak seš na tom, kolik si vyhrál? Jaké máš skóre? Co na to rodina?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, anonym před 5053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Rodina je v pohodě. Automat hraju tak 2× do roka, asi tak za 100 kč,pak vyhraju cca 200–300 a je to…Sportku nesázím ani jinak neriskuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Pokud byla sportka levnější (3–4 Kč), sázelo nás pět společně. Kolega vypočítával pravděpodobonost výhry podle Gaussovy křivky. Většinou neúspěšně. Jen jednou se zadařilo – Kč 5.000 pro jednoho. To už je ale moc a moc dlouho. Od té doby nepodporuji žádné provozovatele hazardu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Zásadně nesázím. Úplně mi stačí, když vidím ty tlupy mladých chacharů poflakujících se okolo heren namísto toho, aby stáli ve frontě před Pracovním úřadem. Pravidelně však posílám menší obnos na Fond ohrožených dětí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nic nikdy mě to nelákalo, kanastu ,žolíky ,za koruny v rodinném kruhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fiurasek9

Někdy si zajdu tady do kasína a nechám tam 500.000 kč za večer ,někdy si zaletím do las Vegas ..
s hezkou Blondýnkou a ještě hezčí černovláskou a prosázím nemravné peníze …potom,potom se vzbudím,políbím své 4 dětí a opatrně ať nevzbudím ženu jdu hákovat za 10 000 kč do smradlavé fabriky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Možná je to divné,ale ja jsem ještě automaty nehrál a také jsem po tom nikdy netoužil.Sportku někdy pošlu,ale nějaká závratná výhra ještě nepřišla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nehraji.I proto,že jsem viděl kolegu,jak naházel celý výdělek z práce do toho krámu.
3 dny práce,za 2 hodiny všechno v hajzlu.
Byl úplně mimo.Tak to tedy ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já nehraji ani nesázím, připadají mi to vyhozené peníze.
Pár sousedů či známých v okolí, když se občas optám, jsou v mínusu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání