Bronzový

SPORTKA - hazard, automaty, hraješ? Jak seš na tom, kolik si vyhrál? Jaké máš skóre? Co na to rodina?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rodina je v pohodě. Automat hraju tak 2x do roka, asi tak za 100 kč,pak vyhraju cca 200-300 a je to...Sportku nesázím ani jinak neriskuji.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud byla sportka levnější (3-4 Kč), sázelo nás pět společně. Kolega vypočítával pravděpodobonost výhry podle Gaussovy křivky. Většinou neúspěšně. Jen jednou se zadařilo - Kč 5.000 pro jednoho. To už je ale moc a moc dlouho. Od té doby nepodporuji žádné provozovatele hazardu.

Zlatý

Zásadně nesázím. Úplně mi stačí, když vidím ty tlupy mladých chacharů poflakujících se okolo heren namísto toho, aby stáli ve frontě před Pracovním úřadem. Pravidelně však posílám menší obnos na Fond ohrožených dětí.

Zlatý

Nic nikdy mě to nelákalo, kanastu ,žolíky ,za koruny v rodinném kruhu.

Pokročilý

Někdy si zajdu tady do kasína a nechám tam 500.000 kč za večer ,někdy si zaletím do las Vegas ..
s hezkou Blondýnkou a ještě hezčí černovláskou a prosázím nemravné peníze ....potom,potom se vzbudím,políbím své 4 dětí a opatrně ať nevzbudím ženu jdu hákovat za 10 000 kč do smradlavé fabriky.

Stříbrný

Možná je to divné,ale ja jsem ještě automaty nehrál a také jsem po tom nikdy netoužil.Sportku někdy pošlu,ale nějaká závratná výhra ještě nepřišla.

Nehraji.I proto,že jsem viděl kolegu,jak naházel celý výdělek z práce do toho krámu.
3 dny práce,za 2 hodiny všechno v hajzlu.
Byl úplně mimo.Tak to tedy ne.

Zlatý

Já nehraji ani nesázím, připadají mi to vyhozené peníze.
Pár sousedů či známých v okolí, když se občas optám, jsou v mínusu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.