qwert7

Sportisimo

Mám takový dotaz.Kdybych se chtěl stát členem klubu sportisimo musel bych mít více jak 18 let?

Odpovědi
AndreiRanger

Bylo by lepší zeptat se rovnou na prodejně, ale když budeme vycházet ze selského rozumu, je to nevýdělečný klub, za členství se neplatí, jediné co poskytujete jsou osobní údaje… Myslím, že to nutnost není a kdyby snad ano poprosíte zákonné zástupce o podpis;-)