reika

Spořič – akvárium. A jak spořič zazálohovat?

Zdravím všechny! Nevíte o nějakém krásném spořiči AKVÁRIUM – free? Děkuji. A ještě jedna prosba. Mám spořič BUBLINY, chtěla bych si ho zazálohovat a nevím, jak na to. Poradíte mi? Děkuji.

Odpovědi
Lamalam

Podívej se sem https://www.scre­ensaversplanet­.com/screensa­vers/windows, nějaké akvárium tam snad najdeš. Zazálohovat su ho můžeš na disk, na flešku nebo třeba vypálit na CD.

Je od tebe hezké, že jsi mi poslala soukromou zprávu. Máš privátní účet, tak máš smůlu.