postcd

Spoření s výnosem více jak 1,7%?

u modré pyramidy stavebního spoření mám 1%, a když prodloužím na 6 let tak to bude 1,7% ročně. chci se zeptat jestli je jiné podobně bezpečné spoření s vyšším výnosem?

Odpovědi
anonym

Existuje – můžeš se zkusit kouknout na http://www.uc­tysporici.cz/new­s/urokove-sazby-sporicich-uctu-cerven-2014/ , konkrétně Equa.
Ale – takto obecně nelze přesně odpovědět – kromě toho, že úroková míra není trvalá, záleží i na dalších podmínkách (např. výpovědní lhůta, výše účtu, pravidelná úložka ano/ne a její výše…).

eva.krizova@

DOPORUCUJI DIVERZIFIKACI-AKCE, DLUHOPISY, TERMINOVANE VKLADY, PODILOVE FONDY, ZNAM TAKOVE PRODUKTY, NA SPORICIM UCTU JE MALE ZHODNOCENI…MATE DLOUHY CASOVÝ HORIZONT. STAVEBKO JE ZASTARALY PRODUKT, NA SEST LET ZAMKLE PENIZE, STATNI PRISPEVEK SE SNIZIL, DANITE ZISK…RADA ZDARMA PORADIM, PISTE VOLEJTE:

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz