iwetax

Sponka do vlasů pro batole.

Dcera (12.měsíců) má už docela dlouhý vlasy, že jí padají do očí. A já přemýšlím, jestli ji mám nechat ostříhat ofinku nebo jí dát sponku. Může mít sponku? A jakou by jste mi radili?

Nejlepší odpověď
kropitko

Dcera nosí již od 10 měsíců ,jak gumičky,tak sponky a skřipečky,sice je občas problém jí přemluvit,aby si to na hlavě nechala,ale moc jí to sluší a hlavně jí vlasy nelezou do očí…

Další odpovědi
panenka

Já jsem si IVETAX v drogérii nakoupila sponky například s beruškamy,rů­žičkamy takové skřípečky malé do vlásků a ty sem svým dcerám vždy dávala do vlásků.Pokud má vaše dcerka velmi dlouhé vlásky ozdobte jí pěknýma sponečkama a ofinku jí trošku nechte zastříhnout samozdřejmě záleží na tom jaký má tvar obličeje raději bych takové rozhodnutí nechála na vás IVETAX.