antík

Spolužák a zápach

Muj kakamard je rom,a zapáchá,je to tím že to je rom nebo že se nemyje ?

Odpovědi
hanulka11

víš romové mají své pižmo/specifický zápach/a ještě jestli se nemyje -tak to je tedy mazec.

SajmonModer

Obodvojí.

mosoj

Je to tím , že se nemyje a hlavně asi nemá dostatečně prané oblečení a prádlo.

Otázku s vysloveně rasistickým podtextem sem Odpovědi vrátí, to mi rozum nebere.