Avatar uživatele
atena11

Spolužačka v pubertě

Jedna spolužačka která je právě teď v pubertě má pořád tak blbý hlášky. Pořád se někoho ptá jestli to s holkou či klukem dělal (jetli měl sexuální styk) atd a mě to doopravdy leze už i ušima… A i spoustu jinejch holek či klukůch se pořád ptá minimálně 3× za den. A na facebooku tam něco dávala a už nevím o o šlo ale jednomu klukovi odpověděla že se ho bude maximálně ptát jenom na to jestli to už dělal. Já se držím zuby nechty abych neřekla nic ošklivýho když to na mě vybalí už třeba po druh,
Doplňuji:
Omlouvám se. Ptám se na to co s tím protože je to doopravdy nepříjemné

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
HonzikPernik

Nadržená fenka, nic ví, zachovej si charakter. :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Třeba si zjišťuje,kdo je na tom stejně jako ona a ještě to nedělal.(nebo taky dělal).Pro někoho by asi bylo trpané být poslední ve třídě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Příště svůj dotaz formuluj formou otázky ( pravidla). 🙂

Nevšímej si jí, ingnoruj ji. Myslí si, že je tím zajímavá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

A nás se ptáš na co ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Front

A ptáš se na co?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
321Mordred

Jestli je v pubertě tak je to normální, jelikož ty jsi taky v pubertě tak by tě to mělo taky zajímat. A jestli tě to otravuje tak si ji nevšímej, nebo se ji zeptej jestli ona měla sex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KerrKnock

S tím asi nic moc neuděláš. Prostě si jí nevšímej, ignoruj jí. Pamatuji si, jak jednu holku od nás ze třídy ostatní holky pomlouvaly, protože měla podobné kecy jako ta tvoje. Já se sebrala a šla za ní, normálně jsem jí to řekla. Okamžitě na mě vybalila ať zmklnu, že jsem kráva a tak, vrazila jsem jí facku a řekla ať se vzpamatuje. No, můžu potvrdit že se to zlepšilo:D Ale ne,l prostě to ignoruj, ono jí to přejde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek