Spolupracovali jste už někdy z nějakého důvodu s policií či v minulosti s STB?

Můžete uvést nějaký konkrétní případ? (Samozřejmě s ohledem na nějaký ten kodex „mlčení“, kterým se PČR řídí.)

Odpovědi
ivzez

S PČR ano (zneužívání dětí), s StB ne.

dudu

Už jsem zde svého času na zmíněné téma psal. V osmdesátých letech jsem měl oprávnění seznamovat s některými skutečnostmi tajného a přísně tajného charakteru armády a zbrojařského průmyslu. Tehdy mě STB kontrolovala a přísně sledovala v občanských aktivitách i profesním činění . Důsledně především monitorovala opatření, která jsem realizoval z titulu svého pověření. Osobní styk s pracovníky těchto útvarů byl sporadický a vždy probíhal zcela korektně. Rozhodně se mně po těchto soudruzích nestýská.

dudu

ad ivzez: koukám, že Tvůj záběr v roli „advokáta chudých“ je široký. Na verdit admina stran závadnosti mojí otázky na repliky pana Suchého jsem docela zvědav.
Zatím se mně vybavuje pochod typických sufražetek „armády spásy“.

ivzez

Ten obrázek nebyl Váš, že?

dudu

Jeho autorem nejsem.

ivzez

Já jsem otázku nahlásila kvůli obrázku
bez uvedení jeho zdroje.

A přiznám se, že u Vás mne to mrzelo…