Spolek pro výstavbu sochy Václava Havla vyhlásil veřejnou sbírku, ze které bude financována .....

… socha Václava Havla v životní velikosti. Přispějete ?

Nejlepší odpověď
Bedy

jiná,inteligentní i blbá odpověď!

Komunisté pomalu klepou na přední vchod Strakovy akademie a tak by soudružka Sammelová nebo soudruh Grospič se mohli zasloužit o to, aby ty sochy šly dolů.

Myslím si, že celonárodní veřejnou sbírku není nutné dělat, obyč. socha není zas tak drahá záležitost. A dělat mu sochu z něčeho hodnotnějšího je škoda. Nejenže by ji nepřizpůsobiví lidé ukradli a prodali do sběru, ale myslím si, že je to zbytečné.

Kult osobnosti je jedna z nejhorších věcí.

Další odpovědi
brillant

jiná,inteligentní i blbá odpověď!

Doplňuji:
a kdo dá co mě

Pájo

jiná,inteligentní i blbá odpověď!

Ne, v žádném případě. A o peníze by nešlo.

sevos

jiná,inteligentní i blbá odpověď!

Doplňuji:
Ani halíř.

Mapel

jiná,inteligentní i blbá odpověď!

Jeho nejbližší jsou tak chudí? Nebylo za navrácením nějaké podivnosti? Nám zabavili peníze a nedostali jsme nic zpět. Takže jsem už přispěl.

Drap

jiná,inteligentní i blbá odpověď!

Ani korunu. Pokud bych to udělal, tak bych se musel sám přihlásit do blázince.

hanulka11

jiná,inteligentní i blbá odpověď!

Doplňuji:
ne- na mou taky Venda nepřispěje

bolak

Ne,velice nerad bych přišel o prašule

Nejde o Havla, ale i já si musím na všechno peníze poctivě opatřit, tak ať si taky nakradou..

Beer4Real

Ano,velice rád

Ano,velice rád