soumon

Společný účet během rozvodového řízení

Manžel během rozvodového řízení vybral skoro všechny peníze z účtu,který je můj ale on tam má právo vybírat. Můžu s tím něco dělat?

Odpovědi
McArthur

Pokud nemáte vypořádaný majetek, tak určitě zajistit maximum důkazů a započíst tento nedomluvený výběr proti jeho nárokům.

A samozřejmě mu co nejdřív zakázat přístup na účet. Pokud mu tam chodí výplata, tak mu ultimátně sdělit, aby si založil svůj účet a jeho výplatu mu tam přeposlat.