soptik

Společnost Armania a.s. – proč nekomunikují se zákazniky?

Proč tato společnost není schopna zastat se svým závazkům.
Proč máme blokovány tarify?Proč nekomunikují se zákazniky?

Nejlepší odpověď
kropitko

???bohužel neznám,nebo snad raději bohudík.:-)

Další odpovědi
Jahoda

S touto firmou nemám zkušenosti, takže Vám nemohu odpovědět na Vaše dvě otázky. Předem Vám ale děkuji za upozornění. Dám si na tuto firmu pozor. 🙂

gnr54

Tato společnost se nejmenuje Armania,ale Zlatokop.Bohužel je jich stále víc a víc a hlavně všude.Nemám ráda zlatokopy.

pokopeli

Mám tentýž problém.Dnes jsem odelslal dotaz jak odstoupit od smlouvy do jedné právní poradny a jeden známý se zná s vedením Openmlm ta k se snad zeptá i tam co se s tím dá dělat.V T-mobilu říkají že s panem Mihaličkou(ar­mania)mají špatné zkušenosti,že to prý není poprvé.Můžeme případně postupovat společně. pokopeli@centrum.cz